Mucizeye Hazır Mısınız?

Hakkımızda

Ayşe Yaşar Beauty Center

Mucizeye Hazır Mısın?

Yoğun iş ve günlük yaşam karmaşasında kendine zaman ayıramayan kadınların imdadına Ayşe Yaşar Güzellik Merkezi yetişiyor. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti sizlere sunmaya başlamıştır.

Protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve microblading uygulamalarında uzman kadrosu ile hizmet veren Ayşe Yaşar Antalya Konyaaltı bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Protez tırnak, kalıcı makyaj ve microblading uygulamalarını müşterilerine uzmanlığını ve tecrübelerini üst düzeyde sunmaktadır. 

Yeni trend uygulamalar merkezlerimizde yalnızca süsleme amacı ile değil, tıpta kullanılan malzemeler hava ve su geçiren özelliği ile herzaman kullanılabiliyor.

Ayşe Yaşar Güzellik Merkezi uygulamanın yalnızca 1 saat gibi bir zaman aldığını ve bu uygulamanın 4 haftalık süreçte tırnakta kaldığını belirtirken, kalıcı hiç bir hasar bırakmadığının altını çiziyor.

Kadınların haftalık manikür pedikür için ayırdıkları zaman ve maliyetin el ve ayaklarda kalıcı olarak uygulanabilen protez ile çok daha uzun süreli , hijyenik bir çözüm olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
Aynı zamanda güzelliğinizin altını çizin diyen merkezlerimizde, microblading (kıl tekniği ) ile olağanüstü doğal kalıcı kaş konturü yapılmakta. Seyrek, şekilsiz veya şeklinden sıkıldığınız kaşlarınızı en doğal haliyle değiştirirken dilerseniz ipek kirpik ve kalıcı makyaj ile güzelliğinizi taçlandırıyor.

Ayşe Yaşar Beauty Clinic Konyaaltı